PRACA

Poszukujemy ludzi, którzy potrafią płynąć na fali zmian jakie wywołuje rozwój mediów elektronicznych, które będą wstanie nas zaskoczyć i wnieść dodatkową wartość dla firmy.

Rozwój Internetu zmienia sposób w jaki spędzamy wolny czas, komunikujemy się z otoczeniem i pracujemy. Dlatego jest ważny z punktu widzenia osoby, która chce z nami pracować. Poniżej znajdziesz kilka odnośników do trendów społecznych, które pomogą Ci odpowiedzieć na to pytanie czy jesteś taką osobą. Jeśli tematy są Ci dobrze znane, to przejdź bezpośrednio do formularza aplikacyjnego.

Instrukcja dla starającego się o pracę

Zanim przejdziesz do kolejnych punktów i stracisz czas na wypełnienie formularza zapoznaj się dokładnie z trendami, które wymienione są powyżej oraz zakresem usług, które świadczy AdAlliance. Pozwoli Ci to uniknąć późniejszych rozczarowań.

  1. Wypełnij formularz, który znajdziesz obok lub poniżej (jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego tj. jak smartfon).
  2. Podaj podstawowe dane by ułatwić kontakt.
  3. Podaj odnośnik do projektu, który jest dla Ciebie najważniejszy.
  4. W 2-3 zdaniach opisz na czym polegała Twoja rola w tym projekcie.
  5. Wskaż jaki wymiar czasu pracy rzeczywiście Cię interesuje.
  6. Rozważ czy nie lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie rozliczenie godzinowe lub od wykonanego projektu?
  7. Czy dopuszczasz założenie działalności gospodarczej?

Pamiętaj by dokładanie rozważyć czy zależy Ci na ciekawej pracy, czy pensji za siedzenie w klimatyzowanym biurze od 9-17, od poniedziałku do piątku. Jeśli to drugie jest czynnikiem dominującym, to nie trać czasu na wypełnienie naszego formularza. Wciąż na świecie większość firm oferuje tego typu pracę. Jednak AdAlliance do takich nie należy.

Uwaga: Większość dostawców naszych usług jest z krajów (tj. Australia, USA, Wielka Brytania), więc możesz gadać jak Yoda, ale musisz znać angielski.

Formularz aplikacyjny