ZESPÓŁ

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Internetowej. Eksperci pracujący dla małych i średnich biznesów, grup projektowych w dużych organizacjach. Menadżerowie odpowiedzialni za wdrożenia i prowadzenie projektów w mediach elektronicznych.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o każdym z kluczowych członków zespołu AdAlliance. Zapraszamy do kontaktu także za pośrednictwem mediów społecznościowych. A może chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Paweł Gordon
Paweł GordonDyrektor Rozwoju Biznesu
Menadżer i przedsiębiorca z 15 doświadczeniem w mediach cyfrowych. Specjalizuje się w integracji aktywności internetowych i budowaniu synergii z pozostałymi kanałami komunikacji.

Odpowiedzialny za obszar wdrożeniowy – rozwiązań z pogranicza marketingu i technologii.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Chcesz dołączyć do zespołu AdAlliance?

Jeśli posiadasz unikalne umiejętności lub kontakty i jesteś wstanie w ciągu godzinnego spotkania udowodnić, że przyniosą wartość dla firmy świadczącej usługi marketingowe, to masz szansę stać się członkiem naszego zespołu. Zapraszamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego, który przybliży nam zakres Twoich kompetencji i dotychczasowe doświadczenie zawodowe.